Чим відрізняються головні пристрої для авто?

Штатною магнітолою називається пристрій, що входить до базової комплектації авто. Вони продаються разом з машиною або можуть бути придбані окремо, з урахуванням функцій, необхідних користувачеві.

Особливість штатної магнітоли - її монтаж у спеціально відведене місце. На відміну від більшості старих моделей, сучасні головні пристрої для автомобілів виконують цілий спектр усіляких функцій та можуть оснащуватися додатковими аксесуарами.

Перш ніж купити штатну автомагнітолу, необхідно визначити, чим вона відрізняється від звичайних аналогів:

  • Штатні пристрої проектуються спеціально під конкретну марку машини з урахуванням її унікальних характеристик та особливостей;
  • Для підключення не потрібні додаткові перехідники, рамки та доопрацювання;
  • На вигляд і підключенням вони повністю повторюють «рідні» пристрої;
  • Дизайн штатної магнітоли органічно вписується у консоль автомобіля;
  • Монтаж здійснюється швидко та легко;
  • Установка штатного пристрою дозволяє зберегти керування електронними функціями автомобіля, керма, кліматичної системи;
  • Функціональні можливості сучасних штатних магнітол легко задовольнять найвибагливіших автомобілістів.

Головні пристрої для автомобілів та їх особливості

Функціональність головних пристроїв для авто варіюється в залежності від моделі та виробника. Серед поширених тенденцій – використання сенсорного екрану, що дозволяє користуватися навігатором, переглядати відео та легко керувати роботою системи. Автомагнітоли підтримують різні формати і легко синхронізуються з різними носіями.

Популярне та універсальне рішення – головні пристрої на андроїд. Подібні системи не тільки прості в управлінні, а й дозволяють використовувати цілий арсенал різних віджетів та інших допоміжних функцій. Такий автомобільний комп'ютер відрізняється простим і зрозумілим інтуїтивним інтерфейсом.

Все частіше зустрічаються вбудовані Bluetooth та GPS модулі. Перший дозволяє прослуховувати музику з телефону та розмовляти, не відволікаючись від дороги. Другий використовується для активації функції навігатора та інших корисних можливостей. Також зустрічаються вбудовані тюнери, наявність виходу в інтернет, синхронізація з датчиками паркування та можливість підключення інших модулів.

Як вибрати та купити штатну автомагнітолу?

Перед тим, як купити штатний головний пристрій, необхідно визначитися з корисними можливостями, адже їх набір відрізняється для кожного автомобіліста. Не має сенсу переплачувати за функції, які надалі не стануть у нагоді, але й не слід пропускати важливі нюанси.

Щоб штатна магнітола добре стала на своє місце, необхідно знати марку і модель автомобіля, під який підбирається обладнання. Враховується також рік випуску та комплектація машини, встановлена ​​раніше модель, наявність мультикерма.

Не слід орієнтуватися на зовнішній вигляд системи, адже їхній дизайн розробляється спеціально для створення естетичного, привабливого інтер'єру салону. У нашому інтернет-магазині CarStereo можна підібрати різні моделі, що відрізняються призначенням, характеристиками та вартістю.

Штатні магнітоли

 

штатные магнитолы для аудиштатные магнитолы для BMWштатные магнитолы для Cheryштатные магнитолы для Chevroletштатные магнитолы для Chryslerштатные магнитолы Citroenштатные магнитолы для Daciaштатные магнитолы для Fordштатные магнитолы для Great Wallштатные магнитолы для Hondaштатные магнитолы для Hyundaiштатные магнитолы для Jeepштатные магнитолы для Kiaштатные магнитолы для Land Rover

LexusMazdaMercedesMitsubishi NissanOpelPeugeotRenaultSeatSkodaSsang YongSubaruSuzukiToyotaVolkswagenVolvo

Штатні магнітоли
Штатні магнітоли для Audi
Штатні магнітоли для BMW
Штатні магнітоли для Chery
Штатні магнітоли для Chevrolet
Штатні магнітоли для Chrysler
Штатні магнітоли для Citroen
Штатні магнітоли для Dacia
Штатні магнітоли для Fiat
Штатні магнітоли для Ford
Штатні магнітоли для Great Wall
Штатні магнітоли для Honda
Штатні магнітоли для Hyundai
Штатні магнітоли для Jeep
Штатні магнітоли для Kia
Штатні магнітоли для Land Rover
Штатні магнітоли для Lexus
Штатні магнітоли для Mazda
Штатні магнітоли для Mercedes
Штатні магнітоли для Mitsubishi
Штатні магнітоли для Nissan
Штатні магнітоли для Opel
Штатні магнітоли для Peugeot
Штатні магнітоли для Porsche
Штатні магнітоли для Renault
Штатні магнітоли для Seat
Штатні магнітоли для Skoda
Штатні магнітоли для Ssang Yong
Штатні магнітоли для Subaru
Штатні магнітоли для Suzuki
Штатні магнітоли для Toyota
Штатні магнітоли для Volkswagen
Штатні магнітоли для Volvo
2 DIN магнитоли
CarStereo.com.ua - інтернет-магазин штатних магнітол , автомобільних камер та автосвітла
час роботи:
Пн-Пт: 9.00-18.00
068-468-16-40
066-232-41-14