Якісні автолампи – гарантія безпеки на дорогах

Безпека на дорозі насамперед залежить від якісного автомобільного освітлення. Саме завдяки якісним та сучасним автолампам у рази скорочується виникнення дорожньо-транспортних пригод та забезпечується комфорт для водія.

За своїм цільовим призначенням лампочки для авто бувають такими, як:

  • Лампи ксенонові;
  • Світлодіодні LED лампи;
  • Лінзи біксенонові;
  • Комплекти модулів для покращення світла.

Наявність в автомобілі всіх автоламп забезпечує не тільки безпечне керування на будь-якій швидкості, але і в будь-яких погодних умовах. Саме завдяки якісним протитуманним фарам, навіть дощовій, туманній ночі можна легко та комфортно керувати своїм «залізним конем».

Переваги та конструкційні особливості LED лампочок для авто

За своєю структурою автомобільні лампочки представлені у вигляді правильно спрямованого джерела світла, яке встановлене на передній частині автотранспортного засобу. Саме завдяки фарам забезпечується якісне освітлення не тільки дороги, а й поблизу місцевості, що лежить.

Залежно від марки автомобіля слід вибирати відповідні фари, а також їх кількість. Наявність якісних протитуманних, далекого та ближнього світла фар дає можливість керувати автомобілем на будь-якій швидкості. Крім того, не рідко автосвітло застосовується як декор. Для цього до основних фар додаються різні гнучкі ходові вогні денного світла, які можуть бути у формі допоміжної фари або смужки-декору. Крім того, в автомобілях можуть також встановлюватися спеціальні фари-шукачі, які дуже схожі на класичний прожектор, однак, можуть обертатися в різних напрямках. Фари також можуть встановлюватися ззаду, щоб контролювати якість причепа, якщо він є.

Особливою популярністю сьогодні користуються нові фари головного світла. Такі фари представлені як джерело світла з яскравими світлодіодами. Перевагою світлодіодного світла є не тільки м'яке та чисте світло, але й дуже низьке енергоспоживання. Крім того, такі фари відрізняються і підвищеною працездатністю, яка становить від 40 000 до 100 000 годин. Порівняно із звичайними галогеновими автолампами, у яких середній ресурс розрахований не більше ніж на 200 годин, світлодіодні фари є більш ніж правильним вибором. Купити автолампи далекого або ближнього світла, різні ксенонові лампи або потужні протитуманні фари Ви зможете у спеціалізованому Інтернет магазині Car Stereo.

Світло

Світло
LED лінзи
Перехідні рамки для заміни лінз
LED лампи
Лампи ксенонові
Лінзи Біксенонові
Світлодіоди
Аксесуари
Маски до лінз
Баласти ксенонові
CarStereo.com.ua - інтернет-магазин штатних магнітол , автомобільних камер та автосвітла
час роботи:
Пн-Пт: 9.00-18.00
068-468-16-40
066-232-41-14