Штатні магнітолиКсенонGpsВідеореєстраторибілед лінзикамери заднього видукамери переднього виду
Гарантії

Шановні клієнти та відвідувачі нашого торгового майданчика CarStereo, перш ніж купувати товар, уважно ознайомтесь з даним розділом.

Перевірка товару та Гарантійне обслуговування:

Перед тим, як до вас потрапляє замовлений товар, він обов'язково проходить повну перевірку своїх функціональних можливостей. Вся представлена ​​продукція має річну гарантію від виробника або від постачальника з якими ми працюємо на пряму, тому гарантійні (післяарантійні) зобов'язання виконуються у строк та в повному розмірі.

Гарантійний талон або стікер обов'язково буде заповнений та вкладений у замовлений товар. За бажанням, вам також можуть бути надані документи нашого магазину

Товари мають гарантію від виробника, гарантійне обслуговування таких товарів здійснюється у сертифікованих сервісних центрах, адреси яких вказані у гарантійному талоні!

Якщо адреси та контакти даних сервісних центрів не вказані у доданому до товару гарантійному талоні - можна уточнити ці дані зателефонувавши до нашого магазину.

 

Повернення товару:

Товар належної якості (без дефектів)* може бути обміняний або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови:

* товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію;

*Збережено товарний вигляд - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;

*Існують всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують купівлю), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.

 

Випадки коли покупець може повернути магазину куплений товар неналежної якості:

  • товар несправний.
  • товар несправний і товар був у ремонті та після ремонту той же дефект з'являється знову з незалежних від споживача причин

Якщо товар несправний і товар використовувався і є один із фактів:

  • сервіс-центр не може усунути дефект протягом 14 днів.
  • після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.
  • У цьому випадку у вас має бути висновок сервісного центру та чек, що підтверджує покупку в нашому магазині - на підставі яких за вашим бажанням ми проводимо: заміну пристрою на новий (за його наявності), повернення грошей, обмін на інший товар з доплатою, і.т. .д.
CarStereo.com.ua - інтернет-магазин штатних магнітол , автомобільних камер та автосвітла
час роботи:
Пн-Пт: 9.00-18.00
068-468-16-40
066-232-41-14